Güven Üretiyoruz

Maxlogic & Mavigard markaları ile 1987 yılından itibaren yangın ve gaz algılama sistemleri konusunda “Güven Üretmeye”devam ediyoruz.

İstanbul, Dudullu’da bulunan üretim ve yönetim tesislerimizin yanı sıra Avrupa yakasında Marmara Bölge Müdürlüğü, Bursa’da Güney Marmara Bölge Müdürlüğü, Ankara’da İç Anadolu Bölge Müdürlüğü, İzmir’de Ege Bölge Müdürlüğü, Antalya’da Akdeniz Bölge Müdürlüğü, Diyarbakır’da Doğu Güneydoğu Anadolu Bölge Müdürlüğü, Samsun’da Karadeniz Bölge Müdürlüğü, Moskova’da Rusya Merkez Ofisi ve İstanbul Perpa Ticaret Merkezindeki Fabrika Satış Mağazamız ile “müşterilerimizin memnuniyet seviyesini en üst düzeye çıkararak” hizmet veriyoruz.

Dünyanın çeşitli bölgelerindeki 60 ülkeye sürekli olarak ürünlerimizi ihraç etmekle kalmayıp oradaki distribütörlerimizin teknik kadrolarına gerekli eğitimi vererek, sistemlerimize üst seviyede “satış sonrası hizmetlerin” verilmesini de sağlıyoruz.

Mavili Elektronik A.Ş. olarak kurumumuzda uzman mühendis, tekniker, teknisyen ve üretim elemanlarından oluşan 250 kişiyi aşan dinamik kadromuzla hizmet kalitesinden ödün vermeden, kendinden emin ve hızlı adımlarla yolumuza devam ediyoruz.

Kalite Politikası

Mavili Elektronik Tic. ve San. A.Ş. Yönetimi ve Çalışanları;

▪ Müşteri beklentilerini ulusal ve uluslararası standartlara uygun tasarımlar ile karşılamayı,

▪ Üretimi ve satışı yapılan ürünlerin kaliteli, fonksiyonel, güvenilir, dayanıklı, estetik, rasyonel maliyetli olmasını,

▪ Ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmeliklere uygun projeler gerçekleştirmeyi,

▪ Satış sonrası hizmetler dahil müşterimize sunulacak her türlü hizmetin kusursuz ve zamanında verilmesini,

▪ Faaliyetlerimizi eğitim ve donanım desteğinde yetkin personel ile gerçekleştirmeyi,

▪ Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı,

▪ Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma, risk ve fırsatları göz önüne alarak etkinliğini sürekli olarak iyileştirmeyi

kalite politikası olarak benimsemiştir.

Misyonumuz

Topluma, çevreye, etik değerlere saygılı; çalışanlarına ve birlikte çalıştığı şirketlere değer katan; araştıran, öğrenen ve kendini sürekli yenileyen kültüre sahip; bugünkü pazar gerçeklerini algılayan ve bu doğrultuda doğru kararlar alabilen “ileri teknoloji” şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

İleri teknoloji ürünlerini etkili ve verimli bir şekilde global ölçekte üretmek.

Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklılık
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenilirlik
  • Yüksek Performans
  • Kalitede Süreklilik
  • Sürekli Gelişim
  • Sonuç Odaklılık
  • Ekip Çalışması