Güven Üretiyoruz

Şirketimiz, 1987 yılında Elek. Müh. İbrahim Vacit Mavili tarafından “ Yangın ve Gaz Algılama Sistemleri” üretmek amacıyla İstanbul’da kuruldu. Bugün, ülkemiz toprakları içerisinde 7 Bölge Müdürlüğümüz ve Moskova’da bulunan temsilciliğimiz ile sektör hizmetimizde 30 yılı geride bırakmış durumdayız.

Tecrübelerimiz sonucu kendi üretimimiz olan Maxlogic & Mavigard marka ürünlerimizi yalnızca Türkiye’de değil 60 farklı ülkede de kullanıma sunuyoruz. Ürünlerimizin LPCB gibi uluslararası akredite kuruluşlarca verilmiş sertifikaları bulunuyor.

Avrupa standartlarına uygun yerli üretim ürünlerimizin yanı sıra satış öncesi ve satış sonrası müşteriye sunduğumuz destek ile de müşterilerimizin memnuniyetine büyük önem veriyoruz. Konusunda uzman mühendis, tekniker, teknisyen ve üretim elemanlarından oluşan yaklaşık 250 kişinin emeğiyle, can ve mal güvenliğini sağlamada “Güven Üretmeye” devam ediyoruz.

Kalite Politikası

Mavili Elektronik Tic. ve San. A.Ş. Yönetimi ve Çalışanları;

▪ Müşteri beklentilerini ulusal ve uluslararası standartlara uygun tasarımlar ile karşılamayı,

▪ Üretimi ve satışı yapılan ürünlerin kaliteli, fonksiyonel, güvenilir, dayanıklı, estetik, rasyonel maliyetli olmasını,

▪ Ulusal ve uluslararası standartlara, yönetmeliklere uygun projeler gerçekleştirmeyi,

▪ Satış sonrası hizmetler dahil müşterimize sunulacak her türlü hizmetin kusursuz ve zamanında verilmesini,

▪ Faaliyetlerimizi eğitim ve donanım desteğinde yetkin personel ile gerçekleştirmeyi,

▪ Müşteri memnuniyetini en üst düzeye taşımayı,

▪ Kalite yönetim sisteminin şartlarına uyma, risk ve fırsatları göz önüne alarak etkinliğini sürekli olarak iyileştirmeyi

kalite politikası olarak benimsemiştir.

 

Misyonumuz

Topluma, çevreye, etik değerlere saygılı; çalışanlarına ve birlikte çalıştığı şirketlere değer katan; araştıran, öğrenen ve kendini sürekli yenileyen kültüre sahip; bugünkü pazar gerçeklerini algılayan ve bu doğrultuda doğru kararlar alabilen “ileri teknoloji” şirketi olmaktır.

Vizyonumuz

İleri teknoloji ürünlerini etkili ve verimli bir şekilde global ölçekte üretmek.

Değerlerimiz

  • Müşteri Odaklılık
  • Müşteri Memnuniyeti
  • Güvenilirlik
  • Yüksek Performans
  • Kalitede Süreklilik
  • Sürekli Gelişim
  • Sonuç Odaklılık
  • Ekip Çalışması